Кошик
37 відгуків
Монтаж зі знижкоюЗамовити прорахунок
Надійний партнер у сфері безпеки!
+380676766965
+380 (67) 676-69-65

Інформація про компанію "Розумне рішення"

Інформація про компанію "Розумне рішення"

"Розумне рішення" – новітні системи безпеки за доступною ціною

Компанія "Розумне рішення" пропонує широкий асортимент сучасних систем безпеки від кращих фірм-виробників. Основною діяльністю компанії є не тільки оптовий і роздрібний продаж спеціалізованого обладнання, але і проведення професійних монтажних робіт. Багаторічний досвід роботи та використання новітніх технологій дозволяють нам запропонувати функціональні і довговічні охоронні системи для надійної і своєчасної захисту.

Співпрацюючи з такими міжнародними компаніями, як Hikvision, Partizan, Dahua Technology, а так само Satel, ми щодня впроваджуємо нові рішення для поліпшення функціональності систем безпеки. Спільно з нашими партнерами вже сьогодні реалізовано понад 1000 проектів для середнього й малого бізнесу в сфері торгівлі, будівництва, а так само серійного виробництва. Участь у таких міжнародних виставках, як Intersec (ОАЕ, Дубай), IFSEC International (Великобританія, Лондон), Securex (ПАР, Йоганнесбург), Security Essen (Німеччина, Ессен) і Безпека (Україна, Київ) підтверджують професіоналізм і високий рівень пропонованої нами продукції.

Сьогодні, системи контролю та управління доступом (СКУД), спеціальне охоронно-пожежні сигналізації, а так само відеоспостереження широко застосовуються на об'єктах різного цільового призначення.

Система безпеки – це комплекс технологій, завдяки яким здійснюється повний контроль за ситуацією на об'єкті будь-якої складності. Вірно встановлені IP відеокамери, провідні сигналізації, а так само контролери та зчитувачі СКУД не тільки попереджають виникнення екстреної ситуації, але і допомагають здійснювати контроль за роботою організації. Завдяки розміщеним відеокамер в магазинах, або у великих торговельних комплексах, значно підвищується сервіс в обслуговуванні та пунктуальність персоналу. Крім того, відеокамери є одним з основних елементів розбору події. Для максимального захисту об'єкта найбільш часто камери розміщують, як із зовнішньої, так і з внутрішньої сторони. Системи безпеки дають можливість не тільки контролювати ситуацію на об'єкті, але і дозволяють покроково проаналізувати вже трапилася ситуацію. Таким чином, при виникненні надзвичайної події повністю зберігаються дані зі всіх датчиків, чітко фіксуються зображення з відеокамер, і користувачі мають можливість послідовно відстежити хронологію події. Наявність усіх компонентів системи безпеки знижують ризики злому до мінімуму і дарують користувачам комфортне і спокійне проживання, без зайвого занепокоєння за збереження свого бізнесу.

Нові комплекти системи безпеки – це відмінне рішення не тільки для підприємств, але і для житлових будинків. Використовуючи в роботі стратегію клієнт-менеджер, фахівці компанії "Розумне рішення" щодня надають своїм клієнтам нові рішення проблем безпеки.

Купити системи безпеки не дорого для підвищення рівня комфорту Вашого життя Ви зможете у компанії "Розумне рішення". Крім того, Ви можете так само зробити комплект системи безпеки своїми руками. Для цього Вам достатньо лише звернутися до фахівців нашої компанії. Ми не тільки надамо консультації з будь-яких питань, але і проведемо кваліфікований монтаж систем безпеки у Львові.

Компанія "Розумне рішення" – це високоякісні пожежні та охоронні системи, функціональні домофони, а так само широкий вибір новітнього відеоспостереження за найдоступнішою ціною.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner